Działka rolna
Barnisław, zachodniopomorskie
- 289 000 zł
- 2 438 m²
- 118,54 zł/m²
Bartosz Ciżmowsk...
Skontaktuj się
Działka rolna
Barnisław, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Działka rolna
Zaktualizowane: 4 maja 2026
289 000 zł 2 438 m² 118,54 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 289 000 zł (118,54 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: rolna, 2 438 m²
- kształt: prostokąt; teren pochyły
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Liberty Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: LIB20007
Lokalizacja
- Adres: Barnisław, Kołbaskowo, policki, zachodniopomorskie
- Otoczenie: las, jezioro
Opis nieruchomości
Ofertą sprzedaży jest działka położona na lekkim wzniesieniu w miejscowości Barnisław niedaleko Szczecina. Lokalizacja w drugiej linii zabudowy gwarantuje ciszę i spokój na łonie natury w delikatnie wiejskim klimacie. W bliskim sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura, a dodatkowym atutem jest również linia autobusowa kursująca co ok. 30 minut, która zapewnia dojazd do centrum miasta. Usytuowanie działki zapewnia widok na panoramę miasta, dzięki czemu dodaje to wyjątkowego uroku. (...)